Mazelen in de regio Rotterdam-Rijnmond: dit moet je doen als je kind klachten heeft en hoe kun je je kind beschermen
Borstvoeding geven gaat niet altijd vanzelf, daarom is een goede voorbereiding het halve werk. Deze informatieavond wordt georganiseerd om aanstaande ouders duidelijk informatie te geven over het geven van borstvoeding.
Moedermelk is de beste voeding voor de baby en biedt vele voordelen voor zowel moeder als baby. Het is niet voor niets dat aanstaande ouders geadviseerd worden om borstvoeding te geven. Maar borstvoeding geven gaat niet altijd vanzelf, daarom is een goede voorbereiding het halve werk. Deze informatieavond wordt georganiseerd om aanstaande ouders duidelijk informatie te geven over het geven van borstvoeding. Ook kunnen zij al hun vragen stellen aan een lactatiekundige en jeugdverpleegkundige.
Op de informatieavond komen veel onderwerpen aan bod, waaronder:
Deze avond is tot stand gekomen door een samenwerking tussen verloskundigen in Ridderkerk, kraamzorgorganisaties en CJG Ridderkerk, de lactatiekundige van BorstvoedingRidderkerk en wordt mogelijk gemaakt met financiële ondersteuning in het kader van Kansrijke Start door de Gemeente Ridderkerk.