Update
Er is nog geen nieuwe datum voor deze cursus.
Warm weer: let goed op je kind! Met de warme dagen is het extra belangrijk om goed voor je kind te zorgen en rekening te houden met de hitte. Denk aan voldoende drinken, luchtige kleding en het vermijden van de felle zon op de warmste momenten van de dag.
Indigo preventie Rijnmond organiseert de training Leer te Durven, voor kinderen van 8 t/m 12 jaar die graag meer willen durven en zich dapperder en zelfverzekerder willen voelen.
Er is nog geen nieuwe datum voor deze cursus.
Alle kinderen zijn wel eens bang. Maar sommige kinderen zijn veel banger dan andere kinderen uit hun klas. Als je als kind vaak erg bang bent, kan dat flink lastig zijn! In Leer te durven komen kinderen bij elkaar die allemaal wel eens iets spannend of eng vinden en die willen leren hoe ze zelfverzekerder en dapperder kunnen worden.
Aanmelden kan ook door een mail te sturen naar preventie@indigorijnmond.nl of te bellen naar: 088 357 17 00
Deze training wordt niet georganiseerd door CJG Rijnmond. Heb je vragen of opmerkingen, dan kun je terecht bij Indigo preventie Rijnmond, de organisatie die verantwoordelijk is voor de inhoud en kwaliteit van deze training.
